Лазерне лікування варикозу https://chekhovskyy.in.ua/poslugi/lazerne-likuvannya-varikozu/ є ефективним рішенням у разі розвитку такого захворювання. Однак, призначати цю методику може тільки спеціаліст після ретельного обстеження. У цій статті ми трішки розповімо про показання до лазерного лікування та особливості проведення процедури.
Коли показане та протипоказане лазерне лікування варикозу?
Як правило, видалення вен лазером, призначається, якщо відбувається розширення підшкірної вени більше ніж 10 мм. Також методика підійде пацієнтам із незначною кількістю розширених варикозних приток. У разі трофічного розладу гомілки теж показано робити лазерне лікування варикозу.
Щоб самостійно ви не розбиралися із термінологією, краще проконсультуватися із флебологом, який призначить оптимальну методику розв’язання проблеми відповідно до стану ваших вен. Однак, варто враховувати ситуації, коли ця процедура є протипоказаною, зокрема це:
- наявність атеросклерозу артерій ніг;
- проблеми із серцем;
- очікування народження дитини або годування груддю;
- наявність запалення шкіри у тій зоні, де буде застосовуватися лазер;
- проблеми зі згортанням крові;
- наявність алергічних реакцій на анестетик.
Якщо у вас немає жодних протипоказів до проведення процедури, ви можете починати підготовку до такого втручання. Зокрема, усі рекомендації вам надасть фахівець. Однак, вам варто повідомити лікаря про наявність алергічних реакцій на анестезію, про приймання препаратів, що розріджують кров та іншу інформацію, що стосується вашого здоров’я.
Як відбувається лазерне видалення вен?
Вибравши місце для лікування та пройшовши діагностику, вас чекає виконання ендовазальної лазерної коагуляції. Хвилюватися не варто, адже Клініка флебології А.Чеховського є надійним місцем для виконання такої процедури. Поетапно процес виглядає так:
- пацієнт розміщується на операційному столі, лікар виконує розмітку на шкірі ніг;
- потім вводиться знеболювальне, щоб пацієнт нічого не відчував;
- флеболог проколює судину та вставляє туди катетер із лазером;
- відбувається процес руйнування вени зсередини, запаювання венозних стінок та перекриття доступу крові, завдяки цьому кров починає рухатися здоровими венами.
Загалом, процедура займає не більше 1 години. Після завершення усіх маніпуляцій пацієнту надягають компресійний трикотаж та надають подальші інструкції щодо постопераційного догляду та реабілітації.