Картинки по запросу "Жива ватра"

Про це пишуть Версіїз посиланням на Курс.

Режисер фільму Остап Костюк понад 10 років досліджував гуцульську культуру. “Жива ватра” стала певним підсумком цього дослідження та його дебютною повнометражною роботою. Впродовж 4 років знімальна група вела кіноспостереження за героями фільму, зокрема на Прикарпатті.

Сюжет стрічки побудований навколо життя трьох чоловіків різних поколінь, які живуть в українських Карпатах: 82-річниий Іван самотньо доживає віку. Недавно поховавши дружину, він і сам готується до похорону. 39-річний Василь керує тваринним господарством і вигодовує молодняк овець, тоді як 10-річний Іванко починає нове життя в школі-інтернаті райцентру. Та настане весна й вони, за вівчарським покликанням, якому все важче слідувати в сучасному світі, піднімуться в гори.

“Фільм об’їхав більше двадцяти кінофестивалів у різних країнах світу та отримав багато престижних нагород, але у своїй країні демонструвався лише чотири рази. І на кожен із цих показів зали не могли вмістити усіх охочих. Я дуже радий, що нарешті є можливість показати фільм усім тим, хто так чекає цієї прем’єри в Україні”, – зазначає виконавчий продюсер стрічки Геннадій Кофман.

“Жива ватра” виходить на екрани кінотеатрів у четвер, 29 вересня, – прем’єрний показ за участі режисера та знімальної групи фільму відбудеться у Києві.