Ганна Крисюк залишає посаду голови молодіжної адміністрації області при Івано-Франківському ОДА.

“Я громадський діяч і залищаюсь ним. Буду і надалі робити цікаві проекти для молоді і людей. Молодіжна адміністрація це для всіх членів громадської організаціїї друга сім’я, і в громадській організації одні правила для всіх”, – прокоментувала пані Крисюк.

Проте екс-керівник запевняє, що проекти, які були започатковані й надалі будуть розвиватися.

“Молодіжка бере курс на Європу, міжнародну співпрацю і розвиток електронного врядування в області. А який напрямок буде у дорадчо-консультативного органу молодіжної адміністрації області вже озвучить новий голова, якого призначить Василь Михайлович Чуднов. І хто б не очолив МА, я впевнена, що ми будемо тісно співпрацювати і допомагати один одному заради розвитку нашої молоді і майбутнього нашої держави.”, – прокоментувала Ганна Крисюк.

Залишивши посаду голови дорадчо-консультативного органу, А.Крисюк залишилась головою громадської організації молодіжної адміністрації Івано-Франківської області, а також директором піар-агенції “PR ENERGY” та представником книги рекордів України.

“Головне, я все життя буду дякувати за досвід, який мені дала адміністрація і Михайло Вишиванюк, і за ті проекти, які вдалося реалізувати за його головування. Для мене особисто Михайло Васильович став другим татом, який навчив працювати, стримувати свої емоції і реалізовувати масштабні проекти для молоді не тільки в області, але і в Україні.”, – підсумувала Ганна Крисюк.

Зокрема, дорадчий орган покидає вся команда Молодіжної адміністрації.