У Хмельницькому можуть зупинити 151 ліфт. Якщо ЖЕКи програють суд ...

фото ілюстративне

Нагадаємо, Як повідомляли Версії, вчора в Івано-Франківську в будинку за адресою Івасюка, трапився зворотній хід кабіни ліфта.

У КП Теплий дім Івано-Франківськ, яке займається обслуговування даного ліфта розібралися в ситуації:

У вечері 9 липня в будинку №30 по вул. Івасюка сталася аварійна ситуація – зворотний хід кабіни ліфта. Допис про цю неприємну історію розміщено в соціальній мережі.

Сьогодні вранці інженерною службою “Теплого дому” спільно з представниками профільної підрядної організації було проведено обстеження механізмів.

Ліфт 1988 року випуску, це є середній вік ліфтів у франківських будинках. Згідно з вимогами законодавства, минулого року ліфт пройшов експертне обстеження та отримав дозвіл на подальшу експлуатацію. Відповідно до вимог експертизи були проведені необхідні заміни, зокрема змонтовано новий канат. Таким чином механізми підіймача перебувають у цілком справному стані.

Ймовірною причиною зворотного ходу є перевантаження кабіни. В момент аварії в ній перебували троє дорослих і собака породи сенбернар.

На жаль, старі підіймачі не обладнані блокуванням від перевантаження. Як наслідок – двигуну не вистачило потужності і після короткого падіння кабіна була зафіксована захисними клинами.

“Теплий дім” висловлює співчуття мешканцям і нагадує, що паспортна вантажність ліфтів, встановлених у будинку №30 – лише 320 кг. До речі, аналогічні підіймачі працюють у більшості будинків по вул. Івана Павла II, Молодіжній, Хоткевича, Миру.

Світлина від Теплий дім Івано-Франківськ.

Світлина від Теплий дім Івано-Франківськ.

Світлина від Теплий дім Івано-Франківськ.

Світлина від Теплий дім Івано-Франківськ.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!