Всі знають, як працює ліфт. Ви заходите до кабіни, натискаєте кнопку потрібного поверху – кілька митей і ви в потрібному місці. А що ви відчуєте, якщо ліфт застрягне посеред шахти? Світло згасло, виклик електромонтера…

А всі ви знаєте, як працює “президентський” LIFT – проект, покликаний відібрати найкращих з кращих претендентів на посади у владних структурах (наразі – голів РДА)?

Прикарпатець, який особисто брав участь у державному проекті, на умовах анонімності, розповів Версіям про нюанси “подорожі” LIFTом – телефонні співбесіди, тести з юридичних підручників та російськомовні завдання.

 

Реєстрація. На зв’язку, Зе!команда

Зареєструватися в кадровому проекті можна на сайті https://lift.net.ua/ (він досі працює у бета-версії). Для цього потрібно обрати вакансію, заповнити анкету і подати резюме.

Тоді вам на електронку приходить лист, що соціальний ліфт відкрито. А також повідомлення про те, що вам створили «Особистий кабінет».

«Кожен день ми працюємо заради того, щоб якнайшвидше та найефективніше працювати на користь нашого майбутнього. Завдяки Вам ми стаємо краще! Унікальні люди, проєкти, ідеї, актуальні вакансії – це маленькі кроки до великої справи! Наразі Ви створили “Особистий кабінет”», – пише Зе!команда.

Також вам додають ваш логін і пароль.

 

Дзвінок від команди Зеленського

«Після реєстрації мені зателефонували. Спитали чи дійсно це я і чи реєструвався. Задали ще кілька питань по резюме і попередили про те, що маю пройти тестування на знання законодавства», – продовжив франківець.

 

Тест

 «Ми створили пам’ятку, яка є базою законодавчих знань для участі в конкурсі на посади голови РДА. Ця інформація потребує детального ознайомлення з вашого боку. Вона стане вірним помічником для проходження одного з етапів відбору — тестування. Заздалегідь вивчіть цю пам’ятку для успішного результату!», – пишуть на сайті.

Наш співрозмовник поділився секретом, як з легкістю подолати тестування на знання законодавства.

«До певної дати потрібно було пройти тест на знання законодавства. Цікаво, що практично всі запитання гуглилися. Тобто, достатньо мати ще один гаджет, щоб дуже просто пройти тестування. Самі завдання були «списані» з різних підручників або посібників для тих, хто готується до іспитів переважно юридичних дисциплін», – розповів франківець.

 

Психологічний тест

«Наступним етапом повинно було відбутися тестування на стресостійкість. Мені зателефонували, вибачилися і попередили, що завдання для тесту складені російською мовою. Спитали, чи це мене не бентежить?

Я відповів, що ми живемо в Україні. Вакансія, на котру я подавав резюме – це державна служба і я не повинен розмовляти російською (чи її розуміти). Тим паче, у мене в резюме вказано, що я вільно володію українською та іншими іноземними мовами. Тому, сказав, що проходитиму тестування державною мовою», – відзначив франківець.

Він додав, що представники пообіцяли надіслати завдання українською мовою. Однак, від тоді жодних повідомлень/дзвінків від Зе!команди не було.

Наступним кроком повинна була б бути співбесіда. Та до неї наш співрозмовник не дійшов.

Ліфт зламався?

Нагадаємо. Через LIFTна Івано-Франківщині пройшло 966 анкет.

Найбільше анкет подали в Тисменицькому та Надвірнянському районах – 115 та 109 відповідно. Найменше конкурентів було на посаду голови РДА у Городенківському та Снятинському районах – 34 та 41 відповідно.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!