Результат пошуку зображень за запитом "подорожі"

До країн СНД їздили 8% мешканців Івано-Франківська, а  до таких туристичних країн, як Єгипет, Болгарія, Туреччина – 15% містян. Лише 29% мешканців міста не були в інших областях України за останні 5 років.

Про це свідчать результати всеукраїнського муніципального опитування, проведеного Соціологічною групою Рейтинг і Міжнародним республіканським інститутом (США) у січні-лютому 2017 року у 22 обласних центрах України, а також містах Маріуполь і Сєвєродонецьк, які є адміністративними центрами двох частково окупованих Росією регіонів, передає сайт “Європа без бар’єрів”. 

Зокрема, найменше подорожували до країн Європи мешканці центральних і східних регіонів – Сєвєредонецька, Сум (по 5%), Запоріжжя, Кропивницького (по 6%), Маріуполя (9%). Найбільше – мешканці західних областей і Києва: в Ужгороді бували в Європі 35% респондентів, Івано-Франківську – 33%, Львові – 28%, Тернополі та Києві по 27%.

МОУкр1

Ще менше мешканці українських міст їздили за кордон відпочивати на курорти: від 69% до 97% не робили цього за останні п’ять років. Найменше їздили відпочивати на курорти за кордоном мешканці Сєвєродонецька (2%),  Херсона, Маріуполя (по 5%), Миколаєва та Кропивницького (по 6%). Найбільше їздили на курорти в інші країни респонденти з Києва (31%), Рівного (22%), Черніців (23%), Чернігова (17%) та Львова (16%).

МОУкр2

До країн СНД за останні 5 років не виїжджали від 73% мешканців Києва до 98% відсотків ужгородців.

МОУкр3Від 20% до 56% респондентів за останні пять років не залишали свій регіон. Найрідше їздили до інших регіонів з Сєвєродонецька, Сум (по 44%), Херсона (50%), Ужгорода (51%) та Миколаєва (52%).  Найчастіше виїздили зі свого регіону мешканці Хмельницького (80%), Рівного (79%), Тернополя (77%), Києва (74%) та Івано-Франківська (71%).

МОУкр4