Завітайте в «Холодець», щоб насолодитися новинками сезонного меню та скуштувати освіжаючі коктейлі.

Літо в самому розпалі і саме зараз якраз гаряча пора для приємного відпочинку в хорошій компанії. Справа лише за тим, який заклад обрати для зустрічі з друзями, рідними й особливими для вам людьми. А в ресторані «Холодець» якраз оновили меню і додали чимало оригінальних освіжаючих коктейлів.

Тут можна скуштувати страви з незвичним, але неймовірно смачним поєднанням сезонних ягід з прошуто або лососем. Гордість закладу – м’ясо та риба із печі «Тандир», майстерно приготовлені шеф-кухарем. А в новинці сезону додали м’ясну окрошку з «Тандиру». Також є можливість замовити кенді або козацький стіл, фотозону.

У ресторані «Холодець» вас радо зустрінуть і організують вдале проведення часу в приємній компанії чи святкування як для дорослих, так і для дітей. Якщо забава випадає у будні дні, то є можливість музичного супроводу.

Для відвідувачів тут працює два зали: на 40 місць, для тісного кола і зал-тераса, що вміщає 85 персон – для гучних святкувань. А літня тераса на закритій території – ідеальне місце для приємних вечорів.

Малечі тут теж не буде нудно. У дитячій кімнаті для малюків є безліч іграшок,  для старших дітей  – ігрова приставка х-box. Крім того, є великий батут.

Сплануйте ваше дозвілля якісно – відвідайте ресторан «Холодець».

м. Івано-Франківськ, вул. Дудаєва, 29А

тел. (067) 010 10 16

Facebook: https://www.facebook.com/restoranholodec/

Читайте також:

Франківський ресторан «Холодець» – місце гастрономічної та естетичної насолоди (фото)