Лобода проти Тіни Кароль: чому зірки ненавидять одна одну

Пізніше Олексій Потапенко видалив скандальне відео, але ніхто з учасників цієї ситуації не давав коментарів із приводу того, що сталося.

У свою чергу OBOZREVATEL вирішив нагадати про витоки конфлікту між Тіною Кароль та Світланою Лободою, який із роками лише набирає обертів.

Як виявилося, неприязнь між співачками зародилася ще під час спільної роботи в мюзиклі “Екватор”, який йшов у 2003 році на сцені Київського театру оперети. Про деталі в програмі “Світське життя” розповіла Тіна Кароль. “Ми були в мюзиклі “Екватор”, і ще тоді була від неї (Лободи. — Ред.) така неприязнь. Вона мене, здається, звинуватила, що я в неї або тіні вкрала або щось таке, просто хотіла бути сама в гримерці, але продюсери мюзиклу сказали, що це дурість”, — зазначила вона.

Лобода не залишилася в боргу. “У нас було дуже багато конфліктів у колективі, тому що є такі люди, яких називають “ябєда”, які вносять розбрат у колектив. Ось Тіна тоді і була такою людиною“, — висловилася вона про “зіркову” колегу.

Крім того, Лобода забрала у Кароль її перше сильне кохання — актора і режисера мюзиклу “Екватор” Дмитра Тубольцева, який часто крутив романи на стороні. Про це розповів “Вестям” його батько, Сергій Тубольцев. “Лободою син теж у свій час … Та ким тільки Діма не захоплювався!” — зізнався чоловік.

Протистояння Кароль і Лободи відновилося у 2012 році на шоу “Голос.Діти”, де вони обидві були “зоряними” тренерами. Постійний обмін “люб’язностями” могли спостерігати глядачі проекту. Світлана Лобода тоді прийняла досить агресивну тактику в бажанні переманити юні таланти в свою команду. На цьому ґрунті конфлікт між двома і без того не надто дружньо налаштованими артистками тільки зріс.

Наприклад, у першому випуску боротьби за юну Софію Лук’янець, Лобода перейшла на особистості. Вона зазначила, що дівчинка добре рухається на сцені на відміну від Кароль. Тіна попросила опонентку не переходити межу: “Ти не перегинай палицю на рахунок того, хто і що вміє робити”.

Ще один прецедент стався із учасником Богданом Денисом. Команда Кароль була укомплектована, тоді як Лобода забрала юнака до себе. “Ти співав на межі. І дуже часто виконання було нечистим”, — прокоментувала виступ хлопчика Тіна.

Світлані Лободі її слова не сподобалися: “Ти співав дуже чисто. Тіна, якщо б могла взяти тебе в свою команду, сказала б, що ти співав чисто. Ти зможеш всьому світу показати свій вокал”. “Ого, обіцянки. Всьому світу”, — відповіла тоді Кароль.

“Я не розумію таких людей, які дозволяють собі подібні висловлювання. Не знаю, що будуть робити діти в команді Лободи, може, вона їх там теж буде ображати. Для мене це дико. Ця людина сама по собі дуже зла і агресивна”, — висловилася Тіна. У свою чергу Світлана заявила, що імідж “білої і пухнастої” Кароль їй не близький.

Ще один скандал між артистками виник у 2014 році, коли Лобода звинуватила Тіну в плагіаті. Вона натякнула колезі, що ідею для фото свого альбому вона запозичила з календаря Vogue Paris 2011.

Артистку підтримала її продюсер Нателла Кропівіна. “99 відсотків російських і українських артистів саме таким чином і формують свій імідж і стиль. Так, це спрощує завдання. Можна подивитися кіно або фотографії і надихнутися. Але, на мій погляд, дуже важливо, навіть використовуючи якийсь зразок, залишатися невпізнанним. А якщо артист просто лежить в ліжку точно в такій самій позі, у якій деякий час назад лежала інша модель, і фотографія досить відома, а він ставить її собі на обкладинку альбому — нехай буде готовий до того, що про це будуть говорити. Потрібно все контролювати”.

Напруга між співачками зросла у 2017 році після скандалу у сьомому сезоні шоу “Голос країни”, де Тіна Кароль була “зоряною” суддею. Тоді після виступу солістки національної опери Білорусі Анастасії Малашкевич із піснею “40 градусів”, вона сказала: “Напевно, оригінал повинен послухати, як потрібно виконувати цю пісню”. Слова артистки зачепили продюсера Лободи, яка тоді відповіла в інтерв’ю “КП“.

“Коротко: дуже шкода, що людина, яка сидить у “Голосі” так багато років, що вже буквально приросла до свого крісла і викликає більше асоціацій із його кольором, ніж із піснями, які співає, так і не зрозуміла, що наша країна щедра на голоси, а український шоу-бізнес бідний на особистості. А артист — це перш за все особистість! Велика, масштабна, світла і сильна! Особистість ніколи не дозволить собі принизливо висловлюватися на адресу колег або самостверджуватися, користуючись ефірним часом. І якщо новоспечена “народна” вважає, що, прикриваючись зв’язками, можна перестати бути людиною вихованою, мені її щиро шкода! Готова викласти декілька майстер-класів щодо такту в обмін на декілька уроків вокалу. І ще готова підписати петицію до президента про присвоєння звання “заслужений тренер України”, — уїдливо зазначила вона.

У свою чергу Кароль, в інтерв’ю Каті Осадчій для програми “Світське життя” пояснила свої слова, які викликали обурення у “зоряної” колеги і її представників. “Це шоу. Ми завжди так говоримо: “Він кращий за оригінал”. Так завжди буває. Нічого такого кривого не маю на думці. Особисто мені ніяких дзвінків, чи SMS не приходило. Якби були якісь питання, думаю, ми б в діалозі змогли знайти істину. Навіть скажу “вибачте”, якщо когось зачепило”, — сказала тоді Кароль.

Кароль і Лобода намагаються більше не стикатися лобами на публіці, але, хто знає, можливо, про їхні гучні розбірки нам ще доведеться почути не раз.