Локомотиворемонтний завод, попри карантин, виграє тендери та очікує замовлень на 40 млн грн

 Попри карантин, робота не зупиняється: комунальне підприємство активно працює і виграє тендери. А на днях тут отримали новий сучасний станок, куплений містом по інвестиційній програмі.

«Стараємося, щоб завод у період карантину працював повноцінно, оскільки дистанція на виробництві дає змогу працювати людям на безпечній відстані один від одного. Ми своїми силами доставляємо наших працівників на роботу, надаємо засоби індивідуального захисту, антисептики, тощо. Попри форс-мажор, ми виконуємо всі свої замовлення вчасно», – розповідає Директор локомотивно-ремонтного заводу Руслан Терешко. 

За його словами, на заводі дотримуються всіх умов договорів, хоча партнери іноді відхиляються від домовленостей, посилаючись на карантин, пише Західний кур’єр.

Також керівник говорить, що підприємство виграє тендери і очікують, що впродовж двох місяців у ЛРЗ буде додаткових замовлень на 40 мільйонів гривень.

«Крім того на заводі встановили нове газове обладнання, нову котельню і централізовану роздягальню, тож у нас на порядок зменшились витрати на обігрів приміщення та підігрів води. А люди тепер мають комфортніші умови для праці», – додає Руслан Терешко.

На заводі роблять паркан для 8 школи (що на вулиці Коломийській, 9) та сміттєві ящики для парку Шевченка та інших міських об’єктів.

«Важливо, що наш завод працює, а люди отримують заробітну плату. Ми придбали на завод новий станок по інвестиційний програмі, тож надіємося, що кількість продукції та її якість буде тільки збільшуватись. Місто показує, що навіть в таких непростих умовах, заводом можна управляти, мати замовлення, і навіть нове обладнання. Це хороший напрям, який буде дозволяти містові розвиватись», – прокоментував міський голова Руслан Марцінків.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!