Таку думку сьогодні під час прес-конференції в Івано-Франківську кандидата у президенти України Петра Порошенка висловив Юрій Луценко, який приїхав підтримати свого колегу.

«Я підтримую його кандидатуру, Петра Порошенка, через багато обставин, зокрема, через те, що ми маємо виграти у Кремля, у анархії, у війни вже 25 травня. Ще одна важлива обставина – у Петра Порошенка не просто найвищий рейтинг серед усіх інших кандидатів, але вдвічі більша підтримка на Сході, ніж у Добкіна та Тігіпка. Це знак того, що ми оберемо загальнонаціонального президента, якому буде довіряти вся країна. Виграш Порошенка – це не буде виграш над колегами з демократичного табору, а це буде виграш над Путіним», – заявив екс-міністр внутрішніх справ України,  лідер руху «Третя Українська республіка» Юрій Луценко.

Натомість, Петро Порошенко під час розмови із журналістами зосередив свою увагу на подіях на Сході України та наголосив, що кожен, хто сьогодні захищає український народ на цій території отримає допомогу від держави.«Кожен, хто ризикує своїм життям, кожен, хто забезпечує звільнення країни від ракової пухлини – тероризму, – герой. Я Вас запевняю, що жодна копійка не буде заборгована тим, хто бере участь у бойових операціях. Кожен, хто має ризик віддати своє життя, має знати, що держава попіклується про його родину, він має бути застрахований і держава має на це кошти. Тоді не буде коливань», – наголосив Петро Порошенко.

Петро Порошенко зауважив, що діюча влада вже давно повинна була розмовляти із терористами на їх мові – мові сили, а не домовлятися та платити гроші за звільнені приміщення, адже операція в Слов’янську вже дає свої результати – сепаратисти ховаються та втікають.

Що ж стосується перших кроків Петра Порошенка на посаді президента, то він пообіцяв насамперед поїхати в Донець та Луганськ, підписати угоду про асоціацію ЄС та розпочати боротьбу з корупцією.

«Моїм першим пріоритетом є соборність держави. Моїм першим пріоритетом є, щоб кожен український громадянин відчував себе у безпеці, захищеним, мав гарантії від президента, що йому нічого не загрожує. Моїм першим кроком буде прибрати озброєних людей з українських вулиць. Я буду мати гідні відповіді на ці виклики. А вже друге і третє – подати до Верховної Ради підписану угоду про асоціацію, запустити економічну її частину, зробити антикорупційний пакет законів. Це не значить, що я буду чекати від першого до другого місяць, – це буде одразу. Якщо 25 травня відбудеться перемога, то все буде втілюватися в життя 26,27, 28 травня…», – розповів Петро Порошенко.