Луценко подякував Шкутяку за те, що він “погодився очолити робочу групу з перевірки доброчесності прокурорів”. пишуть Версії з  посиланням на УП.

“Питання достатньо просте: є декларація прокурора – всі вони їх здали разом із членами сімей, це близько тисячі осіб… якщо арифметика (з витратами – ред.) не буде сходитися, вони будуть звільнені наказом генпрокурор за порушення кодексу етики прокурорів”, – заявив він. “Ця велика чистка буде відбуватися під керівництвом людини молодої, яка пройшла фронт і точно не візьме жодного хабара – я знаю Петра достатньо довго, і його батька також.

Тому впевнений, що саме ця людина має символізувати прихід нових порядків у Генеральну прокуратуру”, – сказав Луценко. Генпрокурор також закликав усіх, хто має аудіо- й відеозаписи “будь-яких незаконних вимог працівників прокуратури або інших силових структури, надати їх до департаменту і робочої групи, яку очолює Петро Шкутяк. “Кінець прокурорської криші.

Самостійно тут, із владної позиції генпрокурора, це зробити можна, але це буде довше. Прошу усіх, у кого є аудіо або відео, надати такі матеріали”, – сказав Луценко.

“Я усвідомлюю, що вони не можуть бути доказами у суді, бо отримуються без рішення суду. Тим не менше, для роботи робочої групи Петра Шкутяка ці матеріали будуть безцінними доказами для очищення системи. Просив би допомоги громадськості в цьому питанні”, – наголосив він.

Олена Рощенко, УП