фото УНИАН

Про це заявив генпрокурор Юрій Луценко під час своєї першої прес-конференції на посаді генпрокурора. Про це пишуть Версії з посиланням на  УНІАН

“Мене цікавить справа Іванющенка. У зв’язку з цим всі кримінальні провадження щодо нього передані до департаменту спеціальних розслідувань, які очолює пан Горбатюк”, – заявив Луценко.

При цьому генпрокурор зазначив, що розглядати справи Іванющенка окремо від «мафіозної діяльності колишнього президента Віктора Януковича», він не може.

Так, у справі про Кіотський протокол мені висунули контраргумент. Мовляв усі кошти були використані на нині окупованих територіях, де не можна провести експертизу. Як і у справі “вишок Бойка”, неможливо закінчити провадження не допустивши експертів до оцінки придбаного. Якщо “вишки” знаходяться на окупованих територіях, експерт не може сказати, скільки вони реально коштують. І таким чином, не може вирахувати збиток, який нанесений. І це проблема”, – заявив Луценко.

Разом з тим, генпрокурор заявив, що вдалося знайти фрагменти, які можуть прокуратурі допомогти у справі “вишок Бойка” і без власне “бурових”.

“Стосовно Іванющенка аналогічно: спочатку мені говорили про те, що все на окупованій (території). Вчора мені доповіли, що частина цих грошей була використана в Івано-Франківській області. Обов’язково перевірю, займаємося”, – заявив Луценко.

Як відомо, так звані Кіотські кошти активно освоювалися на Прикарпатті у Коломийському районі – утеплювалися школи та інші бюджетні установи.