На трасі Київ-Чоп – сильна заметіль, погана видимість на дорозі і величезні корки. «Неможливо проїхати – стоїть все: фури, автомобілі. 1 січня на Говерлі видимість була більша, ніж зараз. Враження таке, що ми в якомусь фільмі жахів», – розповів 29 березня ZAXID.NET один з дописувачів Андрій Мочурад, який перебуває на трасі Київ-Чоп на ділянці між Бродами і Буськом.

«Вітрюган такий, що фуру перед нами по ожеледиці посунуло на пів метра. Ожеледиця, величезні завірюхи зі снігом… Кажуть, попереду така «жесть» (затори, – ред.) на 20 км стоїть все», – каже Андрій Мочурад.

Він додає: «Трафік зі Львова на Київ є – окремі машини якимось макаром проїжджають, але по одній, по дві, а в напрямку на Львів – затор. Жодних служб та ДАІ на дорозі не бачили, видно тільки машини та водіїв. Біля села Пониква бачимо кількасот автомобілів. Але видимість дуже погіршується, рух – мінімальний, радше, схожий на тупцювання на місці. Попереду бачу один трактор, але жодних людей у спецівках», – сказав Андрій Мочурад.

Як інформував ZAXID.NET, через інтенсивні снігопади та поривами вітру при мінусовій температурі повітря – виникли перешкоди для руху автотранспорту на окремих ділянка автодороги Київ-Чоп (снігові намети, ожеледиця).

Додамо, вночі та вранці 30 березня у Львівській області очікується мокрий сніг з дощем, слабкий туман. На дорогах області ожеледиця.