"Люди перелазять через огорожу". Франківці не задоволені закриттям кладовища

“Перші два дні враження у мешканців були негативні, наслухалися мало приємного. Казали, що це рішення недоречне. Я ще на попередній нараді доповідав, що в нас велика площа – 45 гектарів – і масові скупчення – це двоє-троє людей біля могили, які живуть в одному будинку чи квартирі. Тобто заразити когось на повітрі на кладовищі – ризик мінімальний. Завдяки поліції ми зняли значну частину негативу, який наші працівники вислуховують і нині. Думаю, що постанову вже треба скасовувати. Провідна неділя, фактично, була тим основним післяпасхальним поминальним днем. Не потрібно тримати закриті кладовища до 11-го травня, бо люди просто перелазять через огорожу”, – сказав Андрій Хруник, пишуть Версії з посиланням на Суспільне.

За його словами, ситуація в інших містах не така критична, адже не всюди кладовища закриті. Проблема у тому, каже Андрій Хруник, що в постанові не визначили термін закриття цвинтарів.

Заступник міського голови Руслан Гайда сказав, що потрібно чекати нових роз’яснень від головного державного санітарного лікаря. Поки що в Івано-Франківську на кладовищі проводитимуть поховання за участі не більше десяти людей. Керівник патрульної поліції Олег Костенко сказав, що порушувати постанову не можна, натомість запропонував вирішувати це на рівні області і спілкуватися із нашим головним санітарним лікарем.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!