Цього тижня у вівторок ледь не всі прикарпатські засоби масової інформації мали спільну новинну тему. На Івано-Франківщину із робочим візитом приїхав прем’єр-міністр. І цей візит майже миттєво встиг обрости новинами, скандальними й не дуже.

В Івано-Франківську Азаров вручив інвалідам ключі від нових квартир. У семиповерхівці на Коновальця, 205 житло отримали близько 50 сімей.

До приїзду високого гостя тут готувалися ретельно, але не перепрацьовували. Територію біля будинку причепурили, помалювали білим бордюри та стовпи електроопор, навіть нанесли розмітку. Але таке «покращення» торкнулося лише частини перехрестя Бандери – Ребета та кількох десятків метрів тої ж вулиці Ребета. Далі – усе, як було. Привіт князю Потьомкіну з його декоративними селами.

Готувалися до візиту прем’єра і в Калуші. Тут Азаров взяв участь у відновленні виробництва на ТОВ «Карпатнафтохім». Із Франківська сюди привезли трьох жінок у національному вбранні та з хлібом-сіллю. Але перед самим приїздом кортежу невідомий співорганізатор їх нагнав.

Не обійшлось і без скандалу. Нардеп-калушанка Ольга Сікора зчепилася з охоронцем, який не пускав її на територію заводу, аргументуючи тим, що її імені немає у протокольній частині заходів. Сікору навіть спробували вивести, та вона дала охоронцеві ляпаса. Як би там не було, але вже за кілька хвилин вона спокійно гуляла підприємством разом з Азаровим і його свитою.

А ще того дня звично протестували у Франківську. ВО «Свобода» перекрила вулицю Набережну. Метою акції було привернути увагу прем’єра до поганих міських доріг. Де саме на Прикарпатті побуває Азаров, усі небайдужі знали заздалегідь. Чому ж мітингувальники обрали місце для протесту далеко в стороні від його маршруту? Народного обурення прем’єр так і не побачив. А шкода. Щирої української мови йому досі відчутно бракує.