реклама

Люди осуджують ті якості, які в них є всередині”, — фронтмен “Kalush Orchestra” Олег Псюк

рекламалевада липки ярковиця купити квартири Івано-Франківськ

Олег Псюк, фронтмен гуртів Kalush і Kalush Orchestra, запустив ютуб-канал “Рожева панама”, на якому ділиться власним досвідом самовдосконалення і подолання залежностей після самостійного вивчення езотеричної, філософської, психологічної літератури.

Наразі вийшло нове відео, де Олег Псюк роздумує над темою: “Осудження VS Професійна критика”, інформують “Вікна”.

За словами музиканта, осудження йде не від Бога, а від власного его. Дуже часто люди осуджують інших не задумуючись, це відбувається автоматично.

Здебільшого коли когось осуджуємо, то можемо переймати ті якості, кого осуджуємо. Найгірша фраза, яку може сказати людина “Я б так не зробив”, каже Олег Псюк. І тут різними  способами в життя приходять ситуації, де даються випробування, в яких найчастіше  людина починає змінювати свою думку.

Як відрізнити осудження від критики? Потрібно зрозуміти свій істинний намір. Осудження — бездумне і негативне. Критика — конструктивна, адже в тебе є намір допомогти.

“Люди осуджують ті якості, які в них є всередині, з якими вони не розібралися, які гризуть їх зсередини. Треба концентруватися на тих речах, які б хотів, щоб були у твоєму житті, а не на чужому осудженні”, — дав пораду Олег Псюк.

Музикант проводить аналогію, як можна ставитися до осудження.

«Уявімо, що падає дощ. Ми беремо плащ, парасольку, одягаємось або не виходимо на дощ. Приклад неадекватного ставлення до дощу: «Я не хочу, щоб ішов дощ» чи «Дощ перестань, не іди». Приклад ще більш неадекватного ставлення: «Я ненавиджу дощ, хочу, щоб він ніколи не падав». А от зараз дощ — це стихія. Людина — це теж стихія, і у нас дуже багато процесів. Люди можуть бути дуже непередбачуваними. Я ставлюся до людей так, як і до дощу. Це і є моє сприйняття.  Я стараюся приймати людей такими, якими вони є. Прийняття — це і є любов, несприйняття — це осудження».

Те, на чому ми концентруємо увагу, є нашим життям. Якщо зосереджені на осудженні, то ми живемо цим, думаємо про це, і це негативно впливає  на наше життя. У мене бувало таке колись, зізнався Олег Псюк. Але співак зрозумів, що може концентрувати увагу на інших речах, тому не негатив не звертав увагу.

«Я маю антидот до цього, бо я про це не думаю. І якщо я не думаю, воно просто не в моєму житті й воно пролітає».

Коли ми когось осуджуємо, то концентруємо увагу на тій людині, проживаємо її життя, втрачаючи своє. Музикант проводить цікаву аналогію з яблуками.

«Уявіть людину, яка не любить яблука, вона могла б просто їх не їсти й ця історія могла б бути закінчена. Але ця людина не любить яблука і розказує про те, що вона не любить їх і закликає інших не їсти яблука. На фізичному рівні це так, а на енергетичному — таке враження, що людина шукає їх,  знаходить ці яблука і давиться ними. Це якраз про той фокус, щоб концентруватися на тих речах, які ти хочеш, щоб були в житті. Якщо ти не думаєш про якісь речі, вони просто відпадають з твого життя».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Kalush Orchestra випустив новий трек (відео)

Допоможіть добровільним внеском українським журналістам

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

Допоможіть добровільним внеском українським журналістам

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

Ще новини

За вихідні в Івано-Франківську виявили 7 водіїв з ознаками сп'яніння

За вихідні в Івано-Франківську виявили 7 водіїв з ознаками сп’яніння

Патрульна поліція Івано-Франківська посилила контроль за нетверезими водіями на дорогах міста та зафіксувала низку серйозних порушень, включаючи затримання водія, який керував автомобілем у стані сп’яніння, вже будучи позбавленим відповідного права.

ПЕРЕГЛЯНУТИ
діти ВПО

Світло пам’яті: в Івано-Франківську діти ВПО створили свічники для вшанування загиблих захисників України (фото)

В Івано-Франківську діти ВПО разом із батьками вшанували загиблих захисників України. Протягом тижня в просторі БФ «Відроджені єднанням» вони створювали символічні свічники, аби 24 лютого засвітити свічки пам’яті перед портретами…

ПЕРЕГЛЯНУТИ
До річниці повномасштабного вторгнення Івано-Франківський театр зіграє у Варшаві виставу "Дзяди"

До річниці повномасштабного вторгнення Івано-Франківський театр зіграє у Варшаві виставу “Дзяди”

Івано-Франківський національний академічний драматичний театр імені Івана Франка проводить серію показів вистави “Дзяди” за поемою Адама Міцкевича у Варшаві, що стане важливою частиною масштабної культурної дипломатії, приуроченої до третьої річниці…

ПЕРЕГЛЯНУТИ