23.03.2017 року тяжко захворіла моя донечка, розповідає Леся Приймич. На УЗД виявили, що це утвір заочеревенної порожнини, пізніше зробили біопсію, діагностували страшну хворобу – онкологію. Нейробластома заочеревенного простору, 3 стадія, пишуть Версії з посиланням на КУРС.

Четвертий рік Анічка уже бореться з хворобою, пройдено десятки курсів хіміотерапій з ускладненнями, 8 біопсій, сотні аналізів…

Лікування довге і дороговартісне. Зараз Анічка знову госпіталізована до онкогематологічного відділення Івано- Франківської обласної дитячої клінічної лікарні. У дівчинки другий рецидив, призначена хіміотерапія.

“На жаль, препарати на хіміотерапію мусимо купляти самі, препарати дорогі, вартість одного курсу хімії 150 000 гривень (в т.ч. і інші препарати до і після хіміотерапії). Прошу вас не бути байдужими та долучитися до спільного збору коштів, оскільки щоденні витрати від перебування в лікарні є досить великими. Ваша допомога дасть можливість продовжити лікування Анічки і зробить ще один крок уперед до боротьби з хворобою. Анютка мужня і сильна дівчинка, бореться і вірить, що одужає”, – просить допомоги мама.

В даний час дитина приймає антибіотики й інші препарати, щоб бути готовою до третього протоколу хіміотерапії, який має розпочатися 13 серпня.

“Я дуже прошу, до усіх звертаюсь, допоможіть зібрати кошти на третій протокол хіміотерапії, вартість протоколу більше 100 000 грн. Дуже прошу вас, людей, про допомогу, Анічка хоче жити, мріє про щасливе дитинство! Завдяки вам Анічка досі жива. Просимо допоможіть нам, нехай плани і мрії маленької Анічки здійсняться. 17 вересня їй буде 10 років”, – благає матір.

Реквізити для допомоги: картка Приватбанку 5168 7574 0312 2189 Приймич Леся Орестівна, тел: 068 236 38 92

Анюта хоче жити: мама онкохворої дитини благає про допомогу 1

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!