Результат пошуку зображень за запитом "МАЛЮНКИ НА АСФАЛЬТІ І БАГАТО МОРОЗИВА: ЯК КОЛОМИЙСЬКІ ДІТЛАХИ РОЗВАЖАЛИСЯ З НАГОДИ ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ."

Мета свята – нагадати суспільству про необхідність дотримуватися та поважати права дитини, турбуватися про них, усвідомлювати пріоритетність їхніх інтересів над інтересами дорослих. Це – необхідні умови для формування гуманного та благополучного суспільства.

Цього дня проводиться велика кількість благодійних акцій на підтримку дітей, які потребують допомоги. Карітас України вже втретє організовує масштабне святкування з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

У Коломиї вже склалася традиція починати свято з ходи від ратуші до  музею ‘’Писанки’’. Там відбулися танцювальні та вокальні виступи, а також малюнки на асфальті ‘’Моє щасливе дитинство’’. Як розповів начальник служби у справі дітей Коломийської міськради Ігор Івахнюк, був організований святковий обід для 53 дітей-сиріт і позбавлених батьківського піклування. 17  із них отримали подарунки, пишуть Версії з посиланням на Дзеркало медіа.

З міського бюджету на святкування виділили 21 тисячу гривень. Спонсорами свята частково були також БФ ‘’Крокус’’, БФ ‘’ Карітас’’, БО ‘’Konyk help’’ і ПЛАСТ. А також до свята долучилося приватне підприємство ‘’Тріумф’’, яке забезпечило морозивом учасників конкурсу малюнків.

Також до привітання і святкування долучився благодійний фонд “Покуття”, ініціатива народного депутата Андрія Іванчука.

Благодійники пригощали всіх дітей морозивом та дарували сувеніри із зображенням Коломиї.