На Прикарпатті 40-річна будівля сільради несподівано стала приватною власністю місцевих бізнесменів.

Сільський голова запевняє, що адмінбудівлю продали, сфальсифікувавши документи. Однак три суди він вже програв. Обурені селяни намагалися перекрити дорогу, аби привернути увагу Верховного суду, бо справу зараз слухають там.

Заради “рідної” сільради жителі Пукова Рогатинського району готові перекрити дорогу державного значення.

Півтора року тому пуківчани несподівано дізналися, що приміщення, де розташовані сільрада, відділення Ощадбанку та вузол зв’язку, нібито має власника — це бізнесмен, який раніше обробляв їхні розпайовані землі. Він це приміщення навіть продав іншому підприємцю.

Сільський голова села Пуків каже, що продане майно, яке не входило до паїв. Додає, що деякі документи сфальсифіковані. Саме документи “у битві” з бізнесменами сільський голова та його адвокат вважають своїми козирями. Втім, три суди вони вже програли.

Тим часом, будівлю сільради продають вдруге. Адвокат нового власника запевняє, що оборудка законна. Він тепер виселяє сільраду через суд, бо є борг за оренду, яку новий власник підняв так, що дотаційному селу вона не по кишені.

Чиновникам, що приїхали до обурених пуківчан, наразі вдалося вмовити їх не перекривати дорогу: нібито знайшли ще якісь документи, які підтверджують фальсифікації з боку бізнесменів. Поки правоохоронці їх вивчатимуть, суд на будівлю має накласти арешт, щоб уберегти від нових несподіваних оборудок.