Ділянки доріг Косівщини – Старі Кути-міст через Черемош, Косів-Старі Кути та Рожнів-Кути розпочнуть ремонтувати 14 листопада 2013 року.

“Ремонтні роботи поблизу селищ Кути та Старі Кути ми розпочнемо не раніше 14 листопада, як регламентує відповідний план виконання робіт у цьому районі. Керівництво області чудово розуміє потребу місцевих жителів у якісних шляхах сполучення, проте потреба у ремонті автомобільних доріг державного значення, якими прямує основна маса транспортних засобів і здійснюються вантажні перевезення – важливіша”, – зазначив начальник Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області В. Рачкевич.

За його словами, будівництво у м. Коломиї австрійського деревообробного заводу, що має велике економічне та соціальне значення для всього регіону, потребує безперебійних поставок буковинських будівельних матеріалів, зокрема гравійно-пісчаної суміші. А це значною мірою збільшує інтенсивність руху велико-вагового транспорту за основними маршрутами вантажних перевезень району.

“Ці автомобільні дороги вже давно вичерпали свій ресурс та не витримують подібних навантажень. Саме тому місцева влада й дорожники концентрують всі сили, аби якомога швидше привести їх у належний стан”, – доповів очільник Служби, передає УНН з посиланням на прес-службу Укравтодору.

Як раніше повідомлялося, дрібний ремонт 4 тис. км автодоріг в Івано-Франківській області коштуватиме 45 млн грн.