Результат пошуку зображень за запитом "франківськ банош рекорд"

До слова, попередній рекорд “Найбільший в Україні банош” здобули ще у 2013 році в Буковелі. Тоді під відкритим небом цієї давньої гуцульської страви було зварено аж 113 кілограмів. Франківський ж банош у 10 разів більший, адже його об’єм – 1420 літрів.

До встановлення рекорду долучився і відомий пауерліфтер Назар Павлів із іншими богатирями, адже потрібна сила, щоб увесь час помішувати тонну баношу.  Він й поділився рецептом рекордного баношу.

Назар розповів, що для приготування знадобилось: 500 літрів молока, 250 літрів сметани, 60 кілограм масла, 5 мішків (по 45 кг кожен) кукурудзяної крупи, 100 кг сирого м’яса для шкварків, грибна підлива.

Всіх охочих частували смаколиком, першими його спробували міський голова та організатори. Містян бажаючих скуштувати баношу чимало, тому виникала тиснява, пишуть Версії з посиланням на Галку.

Новина викликала жваве обговорення у соціальній мережі Фейсбук. Нижче наводимо кілька коментарів  франківцяів з фб-сторінці “Галки” та групи “Франківські теревені”.

 Tatiana Solodka пише “Я ніяк не розумію оце загальне годування…ще й товпляться… тут правильно написали: такі заходи мають бути благодійними

Galina Trigubyak пише “Все було дуже культурно. Ніхто нікого не топтав”

Olga Ganish пише “Гарна ідея спасибі за банош дуже смачно”

Володимр Володимир пише “вигнали б краще 1500 літрів самогонки, дешевше і веселіше”

Ігор Гринюк пише “Цілі свята були голодні”

Andrij Kushmelyuk пише “Сподіваюся, що наступний «рекорд» буде за завершенням будівництва моста, як самого тривалого та самого дорожчого в Україні…”

Иван Дизель пише “пішов геть з сім’єю а то б затоптали”

Mariana Semeniuk пише “Зварити зварили. А як організувати роздачу забули. Немає черги. Одні зомбаки пхнуться з пенсійним посвідченням і очима по 5 копійок,як стадо овець. Я в шоці, не думала, що наші люди аж настільки тупі. Хто там був, зрозуміє”

Sergiy Sergiy пише “З лопати дають?!”

Lesia Kopei пише “Беруть приклад з москалів.І ще цікаво, за які гроші банош варили?”

Ігор Гречаник пише “скоро локомотиворемонтний буде мати замовлення на 5- тонний баняк… і людям робота і ми каші наїмося…”

Lesia Kopei пише “Марцінків може! Марцінків нагодує!”

Галя Іваніцька пише “Смачний був банош! Із тієї сторони від Дарвіна, все гарно було організовано, черга і коридор для виходу із баношом, щоб нікого не заплямити.”

Mariana Semeniuk пише “люди так штовхалися і пробивалися, що вже та тарілка паперова була скручена в 5 раз. І вже все витікало на одяг людей, які стояли поруч.”

Ігор Гречаник пише “яка дальша доля казана?”

Vasyl Bandurka пише “То мабуть зубожілі дорвались, а краще би безхатьків нагодували чи бідних.”

Надія Ворона пише “Та не в баноші справа… Але ж можна було порозливати у великі баняки /”виварки”/, розкласти таких 20, а то й більше палаток, і не було б такого скупчення народу, і швидше б цю страву скуштували… Як завжди, недопрацювання організаторів…”

Ростислав Кольцов пише “Окремі куховари не змогли б біля казану сфотографуватись,в історію увійти.Вони ж козаки,біля казана рекорд ставлять,а людей кормлять,щоб не пропало.”

Іван Ципердюк пише “Зголоднені після свят ! А головне – халява !”

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!