Результат пошуку зображень за запитом "Марцінків"

Про це під час оперативної наради третього грудня повідомив міський голова Руслан Марцінків, пишуть Версії з посиланням на   “Галку”.

“Там з вами склалася така ситуація, що інакше не можна. Ви інакше не будете працювати. Добродій – від слова добро діє”, – пояснив комунальникам свою ідею Марцінків.

Опиратися об’єднанню почав керівник “Міської аварійно-рятувальної служби” Олег Бевський. Він зазначив, що лише нещодавно КП отримала ліцензію на роботу, і тепер доведеться знову проходити довгу і затратну процедуру атестації. Однак Марцінків вважає це несуттєвою проблемою.

Не зрозуміли причини об’єднання і в інспекції з благоустрою.

“Зрозумійте, місто не може утримувати три структури, з певними штатами. Особливо після тих подій, що сталися нещодавно. До муніципальної інспекції з благоустрою найменше претензій”, – сказав Марцінків.

Також Марцінків висловив ідею створення комунального підприємства «Мости». Каже, окрема структура може допомогти залучати позабюджетні кошти на ремонт старих мостів у місті. Опрацювати це питання він доручив начальнику управління капітального будівництва Роману Галіпчаку.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!