Результат пошуку зображень за запитом "ПБС Буковель"
 

Очільнику міста не сподобалось, що до торгів не допустили турецьку фірму, яка ремонтує дороги Львівщини за цінами втричі нижчими, аніж «буковельська» фірма ПБС на Франківщині, пишуть Версії..

На сесії міської ради депутат від УКРОПу Віталій Мерінов зачитав депутатський запит, в якому виразив стурбованість ситуацією із відкритістю та прозорістю діяльності міської ради. Зокрема, щодо абсолютної закритості бюджетного процесу в міській раді.

«Постійно під час діяльності нового скликання ради відбувається ганебний факт приховування часу і місця проведення засідання бюджетної комісії, – заявив з трибуни Віталій Мерінов. – Ми припускаємо, що фінанси міського бюджету розподіляють за корупційним принципом і вважаємо таку ситуацію злочинною».

Відтак депутат вимагав від мера Руслана Марцінківа, щоб він особисто повідомляв депутатів про час і місце засідань бюджетної комісії. Втім мер зауважив, що міським депутатам, наближеним до нардепа Шевченка, не варто нарікати на «непрозорість».

«Цікаво, чи бюджетна комісія Верховної Ради для всіх доступна? Чи громада може прийти на засідання? Чи наприклад в тендері взяти участь. От відома турецька фірма хотіла «зайти» і робити дороги. Вона у Львівській області робить втричі дешевше, аніж деяка відома фірма. То її не допустили до участі», – відмітив міський голова.

«Давайте починати «прозорість» з себе» – звернулася до «укропівців» секретар міськради Оксана Савчук.