Звернувся до Фонду регіонального розвитку з проханням виділити кошти на капітальний ремонт вул. Польової та будівництво велодоріжок на вул. Набережній ім. Василя Стефаника. Сподіваюсь, що і нардепи від Прикарпаття Олександр Шевченко, Михайло Довбенко, Віктор Шевченко, Yuriy Derevyanko / Юрій Дерев’янко, Юрій Тимошенко, Юрій Соловей приєднаються до цієї гарної справи. Пропоную любов до рідного краю направити у реальні дії, аби ми цього року спільно могли реконструювати ці дві вулиці.

Івано-Франківськ – серце Прикарпаття. Усі туристи, які приїжджають в Карпати, спочатку знайомляться з Івано-Франківськом. Тисячі студентів з області та всієї країни, і навіть світу, щороку обирають для навчання саме це місто. І вони повинні бачити зручні нові вулиці, затишні сквери, комфортний транспорт.

На жаль, псевдо децентралізація не приносить значних коштів до міського бюджету, як обіцялось. Тому ми вимушені знов і знов просити про фінансування життєво необхідних для нашого міста проектів на державному рівні. І в цьому чекаємо підтримки від нардепів, які реально можуть вплинути на ситуацію.

Усі політичні негаразди потрібно відвести на задній план, коли перед нами стоїть ціль розвитку Івано-Франківська. Міста, з яким, я переконаний, кожного з нас пов’язують теплі спогади і долею якого переймаємось усі разом, – написав Руслан Марцінків.