Результат пошуку зображень за запитом коронавірус

«В Івано-Франківській обласній інфекційній лікарні перебуває 73 пацієнти, 36 з них – жителі Франківська. Також є пацієнти у фтизіопульмонологічному диспансері (вул. Франка), зокрема, у трьох осіб результат експрес-тесту на коронавірус був позитивний», – розповів міський голова, пишуть Версії.

За його словами, місто щодня отримує тести, які передають у всі медичні заклади. Оскільки в лікарнях збільшується кількість хворих на пневмонію, відповідно їм в першу чергу потрібно проводити тестування на коронавурс.

«З пневмоніями у ЦМКЛ є 42 пацієнти, у МКЛ №1 – 23 пацієнти, у дитячій клінічній лікарні є 10 пацієнтів та в пологовому – 3 вагітні жінки. Бачимо, що ріст відбувається і тут не потрібно розслаблятися. Пік захворюваності я передбачаю ближче до Великодня», – наголосив Руслан Марцінків.

Окрім того, міський голова додав, що сьогодні під час онлайн-наради головний санітарний лікар України Віктор Ляшко рекомендував людям з легкою формою коронавірусу перебувати на самоізоляції. Оскільки пацієнтів з важким перебігом хвороби може бути багато і вони мають бути в лікарні.

Оперативно про карантин (26.03.2020/ 16:25)

Опубліковано Русланом Марцінковим Четвер, 26 березня 2020 р.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!