Вчора, 25 березня, Прикарпаття отримало з державного резерву партію медичних засобів для боротьби з поширенням COVID-19: 350 тисяч медичних масок, два апарати штучної вентиляції легень, 20 дихальних апаратів, є також пульсоксиметри, інвазивні насоси. Перед цим в область привезли гуманітарну допомогу з Китаю – експрес і лабораторні тести для виявлення коронавірусу, пишуть Версії.

Цих засобів має вистачити на тиждень-півтора. Про це на брифінгу щодо ситуації з поширенням коронавірусу на Прикарпатті повідомив очільник області Віталій Федорів.

“Ми бачимо, що статистика щодо збільшення короновірусних хворих зростає – як в нашій області, так і в всій Україні. Влада зі своєї сторони в міру тих можливостей, які ми маємо на даний час, робить все відповідно до повноважень і фінансового ресурсу. Вчора ми отримали суттєву допомогу від уряду, з мобрезерву і як гуманітарну допомогу. Вона закриє нашу потребу на тиждень-півтора. Ця допомога в першу чергу приходить для медиків, оскільки вони зараз в найбільшій зоні ризику. І наше основне завдання – їх захистити, як і захистити всіх наших людей”, – відмітив Віталій Федорів.

Така допомога в регіон надходитиме регулярно.

“Це неодноразова допомога. За інформацією Офісу Президента ця медична допомога буде надходити регулярно невеликими партіями, для того, щоб якомога більше захистити медиків та інших громадян, які проживають в нашій області”, – додав керівник Прикарпаття.

Принагідно Віталій Федорів також подякував громадським організаціям та волонтерам, які активно долучаються до допомоги медикам та населенню регіону.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!