Тут активно розвивається соціальна та транспортна інфраструктура, вже за кілька років планують відкрити новий міст через Бистрицю та створити затишну відпочинкову зону «Парк ілюзій».

Поруч з Галицьким мостом буде нова школа, дитячий садок та новий сучасний житловий комплекс від ЖК «Левада», в якому можна придбати квартиру від забудівника в Івано-Франківську за дуже привабливою ціною.

В кварталі «Галицький» також втілюватимуть інноваційні проекти. Майбутні мешканці житлового комплексу зможуть гідно оцінити розвинену інфраструктуру не тільки мікрорайону, а й самого кварталу. Біля кожного будинку буде затишна зелена зона з ігровими та спортивними майданчиками, «тиха» відпочинкова зона зі зручними лавочками та сучасний паркінг. «Родзинкою» кварталу стане сучасна станція для зарядки електромобілів.

Квартал “Галицький” розташований в унікальному місці. Мешканці житлового комплексу матимуть змогу відпочивати на облагородженому березі Бистриці, а також розважатись в «Парку ілюзій», де відпочивальників очікуватиме скалодром, оглядова вежа, “живий” лабіринт, лазанки, барбекю-зона, майданчики із тренажерами та ігровими атракціонами,  лавочки та столи для шахів.

У кварталі «Галицький» від ЖК “Левада” майбутнє роблять ближчим!

Якщо ви досі вибираєте, де купити квартиру в новобудові від забудівника – звертайтесь в офіс ЖК “ЛЕВАДА”: м. Івано-Франківськ, вул. В. Стуса, 40.

ЖК «ЛЕВАДА» – З НАМИ ЗАВЖДИ НАДІЙНО І ВЧАСНО!

https://levada.if.ua