Пов’язане зображення

Президент України Володимир Зеленський підписав указ, яким призначив державні нагороди та почесні звання з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, пишуть Версії.

Відповідний указ №834/2019 опубліковано на сайті глави держави.

Світлина від Ольги Гарасим'юк.

“Нарешті!!!! Заслужено— презаслужено!!! Косівщина має — Заслуженого діяча мистецтва України!!!! Марія Миколаївна Гринюк!!!
Визнання і звання до пані Марії йшли майже 20 років!!! З визнанням— простіше…бо воно є!!! А зі званням—-складніше…треба мати терпіння і вміти чекати…Маріє Миколаївно, здоровлю Вас щиро!!! Знаково, що саме у цей день, Ви— ознаменовані і стверджені перед Україною, що Ви— мисткиня свого народу!!! Дякую Богу і Долі, що не розминулась з Вами…
Черпаю у Вашій глибокій, геніальній, талановитій, патріотичній душі— стимул і наснагу творити!!! Творіть, світіть своїм талантом і надзвичайним інтузіазмом і наполегливістю!!!

Хай збуваються Ваші заповітні мрії!!!! Ви— надзвичайна Жінка!!! Тішуся щиро Вашим званням, хоча, для мене і більшості людей, Ви—вартуєте високих звань і щирих слів вдячності і похвали!!! Дякую Денис Шмигаль, голові ОДА, за дієвість, за відчуття і розуміння значимості і надважливості збереження культурної спадщини України…”, – йдеться в дописі Ольги Гарасим’юк у соцмережі Фейсбук.

Світлина від Ольги Гарасим'юк.

Світлина від Ольги Гарасим'юк.

Світлина від Ольги Гарасим'юк.

Світлина від Ольги Гарасим'юк.

Нагадаємо, “ДЗБАН” заввишки 15 метрів планують збудувати у Старому Косові. Проєкт культурно-мистецького центру розробила Марія Миколаївна Гринюк.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!