Майже 26 мільйонів зарплати боргують прикарпатцям – статистика

У порівнянні з першим червня борг із виплати заробітної плати збільшився на 107,6 тис.грн. Упродовж червня збільшилися суми заборгованості у Долинському (на 589 тис.грн), Косівському (на 140,5 тис.грн), Тисменицькому (на 46,5 тис.грн) та Тлумацькому (на 16,8 тис.грн) районах; водночас, зменшилися суми боргу у м.Івано-Франківську (на 204,9 тис.грн), Рогатинському районі (на 176,4 тис.грн), містах Калуші (на 91,7 тис.грн) та Бурштині (на 29,2 тис.грн), інформують  в обласному управлінні статистики.

Погашена заборгованість у м.Коломиї та Калуському районі.

На підприємства обласного центру припадає 69,9% загальної суми заборгованості із виплати заробітної плати, Тисменицького району – 11,8%, Долинського – 6,4%, м.Бурштина – 6%, Косівського та Рогатинського районів – 3,6% та 1,4% відповідно, м.Калуша – 0,7%, Тлумацького району – 0,2%. У решті міст та районів області заборгованість із виплати заробітної плати відсутня.

На перше липня заборгованості з виплати заробітної плати за рахунок бюджетних коштів немає.

У структурі загальної суми заборгованості з виплати заробітної плати в цілому по області на економічно активні підприємства припадає 57% суми боргу. Серед підприємств м.Бурштина, Косівського та Рогатинського районів цей показник складає 100%, міст Калуша та Івано-Франківська – 96,2% та 60,5% відповідно, Долинського району – 47,2%.

У Тисменицькому та Тлумацькому районах уся сума боргу з виплати заробітної плати, у Долинському районі 52,8% суми заборгованості, у містах Івано-Франківську – 39,5%, Калуші – 3,8% суми боргу утворено на підприємствах, щодо яких реалізовуються процедури відновлення платоспроможності боржника або визнання його ба

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!