Гражину Ф., звинувачену у ненаданні допомоги та ненавмисному заподіянні смерті Василя Чорнея, засудили до 1 року та 10 місяців позбавлення волі. Про це повідомила Катажина Блащак з прес-служби Окружного суду в Познані, пише Місто з посиланням на inpoland.net.pl.

Суд також наклав на жінку восьмирічну заборону на ведення підприємницької діяльності та обіймання посад, пов’язаних із працевлаштуванням працівників.

У цій справі також вирок почув українець Сергій Г., якого прокуратура звинуватила у перешкоді кримінальному провадженню, адже він «допомагав Гражині Ф. стерти сліди злочину, побоюючись кримінальної відповідальності та депортації». Суд визнав обвинуваченого винним та призначив йому штраф у розмірі 400 щоденних ставок у розмірі 20 злотих (загальна сума — 8 000 злотих).

Нагадаємо, у червні 2019 року на заробітках в Польщі помер прикарпатець. Поліціянти визначили, що у жаркий день чоловік втратив свідомість під час роботи. Коли інші співробітники повідомили власницю про це, вона заборонила викликати “швидку” допомогу і наказала всім їхати додому. Після цього чоловік без свідомості зник із заводу.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!