erts

Обов’язковий технічний нагляд під час нового будівництва об’єкту архітектури чи здійснення капітального ремонту будівель і споруд передбачений постановою Кабінету Міністрів України від 11.07.2007 р. Технічний нагляд забезпечує замовник робіт з метою здійснення контролю за дотриманням проектних рішень та вимог державних стандартів, будівельних норм і правил, а також контролю за якістю та обсягами робіт.

Всі ремонтні роботи «Єдиний розрахунковий центр» виконує виключно на підставі проектно-кошторисної документації. Технічний нагляд здійснюють працівники КП «ЄРЦ», що мають виданий відповідно до законодавства архітектурно-будівельною атестаційною комісією кваліфікаційний сертифікат.

Належність забезпечення технічного нагляду з боку КП «ЄРЦ» підтверджує і нещодавня комплексна перевірка ревізорами фінансової інспекції. Під час контрольних замірів кількох десятків об’єктів не було виявлено жодних відхилень по фактичним обсягам.

Роботи приймались також за неодмінної участі співвласників будинків. Прийняті документи та фотофіксація робіт розміщені на інтерактивній мапі сайту domivka.if.ua.