Результат пошуку зображень за запитом "парламент Україна"

За таке рішення проголосували 277 народний депутатів. Законопроект №0206, визначений як невідкладний, глава держави вніс 3 грудня, пишуть Версії.

“Триваюча агресія РФ спричинила істотні порушення більшості статей Договору, про що Україна систематично наголошує у дипломатичному листуванні з РФ”, – йдеться у документі.

Суть законопроекту полягає у виконанні внутрішньодержавних процедур, необхідних для припинення дії договору з Росією. Так проголосували прикарпатські народні обранці:

Юрій Дерев’янко (Позафракційний) – За;

Анатолій Дирів (Фракція Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”) – За;

Михайло Довбенко (Фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”) – Відсутній;

Юрій Соловей (Фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”) – Відсутній;

Юрій Тимошенко (Фракція Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”) – За;

Віктор Шевченко (Позафракційний) – За;

Олександр Шевченко (Позафракційний) – За;

З коментаря прес-служби Михайла Довбенка стало відомо, що нардеп пропустив голосування через те, що він очолює делегацію України у Міжпарламентській конференції з питань Світової організації торгівлі (СОТ) організованій спільно Міжпарламентським Союзом та Європейським Парламентом у Женеві.

У прес-службі Юрія Солов’я прокоментували, що він не проголосував у зв’язку з тим, що був відсутній. Наразі парламентар перебуває у складі урядової та парламентської делегації, яка проводить переговори у США із конгресменами та сенаторами стосовно нових санкцій проти Росії.

Довідково.

Договір про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією (далі – Договір) було учинено 31 травня 1997 року у м. Київ, ратифіковано Законом України від 14 січня 1998 року № 13/98-ВР. Договір було прийнято Державною думою Федеральних зборів РФ 25 грудня 1998 року, схвалено Радою федерації Федеральних зборів РФ 17 лютого 1999 року та ратифіковано федеральним законом РФ від 02 березня 1999 року. Договір набрав чинності 01 квітня 1999 року.