При замовленні у «Меблевому парку» розсувної системи ADS з фотодруком – Ви отримуєте 75 метрів безкоштовної порізки ДСП.

Розсувні системи можна використовувати не тільки для шаф-купе, але і для звичайних міжкімнатних дверей, перегородок зонування приміщень і гардеробних кімнат. Тому це дуже зручно!

Розсувні системи ADS – надійні, довговічні і легкі в монтажі та експлуатації. Компанія ADS пропонує клієнтам чималий вибір варіантів декорування дверей шаф-купе і розсувних систем за допомогою фотодруку з каталогу. Крім того, на розсувні системи можна нанести будь-яке зображення за бажанням клієнта.

У «Меблевому парку» Вам запропонують індивідуальну розробку дизайну розсувної системи і як бонус Ви отримаєте безкоштовну порізку 75 метрів ДСП!*

Компанія надає гарантію на профіль розсувної системи до 5 років, та на ролики – до 3 років. Час від початку оформлення замовлення і до отримання готової розсувної системи з фотодруком не перевищує двох тижнів.

Тож якщо Вам потрібна унікальна шафа-купе з розсувною системою з фотодруком, «Меблевий парк» здійснить індивідуальну розробку дизайну та безкоштовну порізку 75 метрів ДСП-плит!*

* акція дійсна при умові купівлі ДСП-плит у «Меблевому парку»