medyky

Кажуть — та зловживає своїм «нелюдським» поводженням з підлеглими. При найменшій нагоді застосовує до них дисциплінарні санкції. До того ж незаконно стягує зарплату працівників на потреби закладу.

 “Оскільки в нашому закладі живуть психічно хворі люди, бувають випадки, коли вони пошкоджують майно закладу — ручки дверей, чи стільці. Наша директор змушує нас ремонтувати пошкоджені речі за свої гроші, знімає за це зарплату”, — обурюється медсестра Марія

Перемовини з жінками провів начальник Департаменту соцполітики Ярослав Лаган. Спробував їх заспокоїти — мовляв виченням питання займеться вище керівництво області. Тож медсестри поїхали додому. Відтоді минуло кілька днів, і ситуацію прокоментував заступник голови ОДА з гуманітарних питань Сергій Адамович:

«Про цей конфлікт мені добре відомо. Тамтешня директор соціального закладу дійсно написала дуже багато доган на своїх підлеглих, у колективі є конфлікт. Вихід я бачу однин — спершу це питання має розглянути профільна комісія обласної ради, а тоді вже депутати будуть вирішувати — звільняти керівника, чи ні. Мого особистого інтересу в цьому питанні немає»

Однак вже сьогодні «Галка» з’ясувала, що медстестри-мітингувальниці змінили свою думку, знайшли компроміс з директором і вже не мають нарікань.