Висадка дерев на територіях лікувальних закладів з нагоди Всесвітнього дня боротьби з бронхіальною астмою відбувається лише в дев’яти містах України.  Компанія Гленмарк, яка виробляє ліки для астматиків, надала лікарям саджанці горобини. Горобина не викликає алергії, котра є однією із причин бронхіальної астми. Дерева висадили поруч центрального корпусу поліклініки, пишуть Версії.

«Даний захід акцентовано на проблеми екології та їх вплив на здоров’я людини. Одне висаджене дерево забезпечує добову норму кисню, необхідну для 3-х людей.  Кожне посаджене дерево – це шанс подарувати здорове дихання», – каже головний лікар міської поліклініки №3 Наталія Ветоха.

Міський позаштатний алерголог Оксана Швець наголошує, що метою даного заходу є привернення уваги громадськості до вирішення проблем, пов’язаних з бронхіальною астмою, оскільки хворі, при ранніх проявах захворювання, до лікаря звертаються рідко.

“Головним завданням для лікаря є контроль за перебігом захворювання, а сучасні засоби лікування дозволяють контролювати стан здоров’я хворого та вести звичайний спосіб життя.  Одним із факторів виникнення чи загострення бронхіальної астми є забруднене навколишнє середовище, отож покращення екології та прогулянки на свіжому повітрі сприятимуть зміцненню імунітету у пацієнтів», – зазначає алерголог.