Медсестра у богородчанській лікарні померла від пневмонії. COVID-19 не підтверджено

Виконувач обов’язків генерального директора медзакладу Іван Коляджин журналістам Суспільного смерть жінки підтвердив, але каже, що у пацієнтки не було коронавірусу.

“Жінка 1966-го року народження із села Раковець, медпрацівниця лікарської амбулаторії у Дзвинячі. Вона у нас лікувалася протягом тижня із пневмонією. Два тести були від’ємні і ПЛР був від’ємним. COVID-19 підтверджено не було”, – каже Іван Коляджин, пишуть Версії з посиланням на Суспільне.

Станом на сьогодні, за словами виконувача обов’язків генерального директора медзакладу, у богородчанській лікарні перебуває 32 пацієнти з пневмоніями, у шести – підозра на COVID-19, бо експрес-тести показали позитивні результати. Люди лікуються в інфекційному відділенні, та медпрацівників серед них немає. Стан хворих – середньої важкості, на штучній вентиляції не перебувають.

Вперше про померлу у Богородчанах медсестру сьогодні на оперативній нараді повідомила керівниця управління охорони здоров’я Івано-Франківського міськвиконкому Марія Бойко.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!