Борис Філатов прирівняв український тур Міхеїла Саакашвілі до гастролей пересувного цирку

Відповідне розпорядження №1083-р від 11 вересня оприлюднено на сайті Дніпровської міської ради.

“На час візиту Міхеїла Саакашвілі та Руху нових сил у ввірене мені земляками місто припиняю дію вищевказаного розпорядження [про заборону гастролей пересувних цирків]”, – заявив він на своїй сторінці в Facebook.

Мер Дніпра також звернувся до поліції з проханням забезпечити громадський порядок та попросив громадян уникати провокацій. Про це пишуть Версії з посиланням на НВ.


Фото: Borys Filatov via Facebook

Фото: Borys Filatov via Facebook

 


Заборону на роботу мандрівних цирків у Дніпрі запровадили 13 червня 2016 року.

Нагадаємо, що позбавлений українського громадянства Міхеїл Саакашвілі планує приїхати до Києва 19 вересня. Найімовірніше, що дорогою до столиці, він відвідає інші міста України, зокрема, Дніпро.

Після незаконного перетину кордону у пункті пропуску Шегині Львівської області політик вирушив до Львова, де він анонсував тур містами України. Потім Саакашвілі вирушив до Чернівців.


10 вересня прихильники екс-губернатора Одеської області Міхеїла Саакашвілі прорвали оточення силовиків у пункті пропуску Шегині та провели політика на територію України.

Міхеїл Саакашвілі повернувся в Україну, незважаючи на позбавлення українського громадянства і заяви прикордонників відібрати у нього паспорт громадянина України. Політик стверджує, що його позбавили громадянства незаконно.