В Електроавтотрансі з’явилось дев’ять нових автобусів, які скоро виїдуть на дороги Франківська. Також в місті запроваджують новий маршрут від вулиці Симоненка до Пасічної, пишуть Версії.

“Ми ведемо підготовку до запровадження нових маршрутів. Маємо 9 нових автобусів. Дещо змінили маршрути. Є нагальна потреба запустити маршрут від “Золотої Ниви” по Вовчинецькій до Пасічної, до вулиці Целевича, по Василіянок з поворотом і виїздом на Галицьку, Целевича, Тролейбусну. Далі – Галицька до ринку, вокзалу і знову по Вовчинецькій до “Золотої Ниви”. Будуть трохи менші автобуси, але вони зручні, комфортні. Також у нас є чотири МАЗи, які будуть працювати на села Узин, Добровляни, Колодіївка і частково, якщо будуть місця – будуть підбирати мешканців Підлужжя. На жаль, маємо проблему, що можна брати лише сидячі місця. Тому мусимо збільшувати кількість машин”, – розповів у ранковому включенні міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Він додав, що зараз чиновники активно працюють над новою системою транспорту в місті Івано-Франківську з врахування мережі і того, що ОТГ зросла.

“Всіх вітаю з новими 9 автобусами. Ще раз прошу людей літнього віку не їздити громадським транспортом в години пік – зранку до 10 і після 16, щоб всі могли дістатися на роботу”, – відзначив мер.

Світлина від Руслан Марцінків.

Світлина від Руслан Марцінків.

Світлина від Руслан Марцінків.

Світлина від Руслан Марцінків.

Світлина від Руслан Марцінків.

Світлина від Руслан Марцінків.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!