Екс-заступник міського голови Микола Саєвич виграв суд у міського голови Івано-Франківська Віктора Анушкевичуса стосовно відновлення на своїй старій посаді. Згідно з рішенням суду, він планує повернутися керувати КП «Водоекотехпром». Нагадаємо, про плани судитися із мером Саєвич розповів «Репортеру» ще у липні цього року.

Вчора, 7 листопада, відбулося судове засідання, в якому суддя постановив поновити на посаді генерального директора КП «Водоекотехпром» Миколу Саєвича. Рішення – до негайного виконання.

Нагадаємо, 6 червня сесія міської ради затвердила новий склад виконкому. Відповідно до нього міський голова Віктор Анушкевичус підписав наказ про звільнення Саєвича з посади заступника міського голови. Оскільки посада була виборною, то Микола Саєвич, підписуючи заяву про звільнення, написав про те, що хоче повернутися на свою стару посаду – керівника «Водоекотехпрому».

Через певний час юрвідділ МВК підготував відповідь Саєвичу, у ньому – відмова. Мовляв, посада зайнята Олександром Чеповим. Саєвич подав до суду і виграв.

Як дізнався «Репортер», Віктор Анушкевичус дав розпорядження юридичному відділу готувати апеляцію.