Four-year-old 'sacrificed' for treasure in UP, 11 arrested, say police |  India News,The Indian Express

Найпоширенішими магічними способами розібратися з кривдником чи ворогом є «поставити свічку» і «наймити службу». Про такі випадки з власного досвіду розповів міський голова Косова Юрій Плосконос. Нагодою пригадати цю історію стала  акція мешканців села Яворова.

Нагадаємо, вчора кількадесят мешканців Яворова, що увійшов у Косівську територіальну громаду, заблокували трасу регіонального значення Р-24 «Татарів – Косів – Коломия – Кам’янець-Подільський». В такий спосіб люди протестували проти призначення Плосконосом нового старости Яворова, вимагаючи залишити цю посаду для колишнього сільського голови Валерія Коцелівського. Висуванець від партії «За майбутнє» Коцелівський конкурував на місцевих виборах зі «свободівцем» Юрієм Плосконосом за посаду міського голови Косова і програв.

Плосконос запевнив мешканців, що його кадрове рішення – не помста супернику і в ньому нема нічого особистого. У голови громади були претензії до професійних якостей Коцелівського. Так, у Яворові за 5 років жодного разу не оголошували конкурс на вивезення твердих побутових відходів, а податків збирали в 4 рази менше, ніж у сусідній Соколівці, пишуть Версії з посиланням на Курс.

«Кожен, хто хоче щось змінити в цій країні, чи районі, чи місті, чи селі, повинен розуміти, що для досягнення результату доведеться і сваритись, і ворогів собі наживати, і свічку на тебе можуть класти. А з тими, хто цього не розуміє, мені не по дорозі», – зазначив Юрій Плосконос.

Ми попросили пояснити, що посадовець мав на увазі, кажучи про свічку.

«По-простому – бажати тобі найскорішої смерті, – відповів Юрій Плосконос. – Ми колись проводили водовідведення через приватний город, по якому десятиліттями проходив водовідвідний рівчак. Але власниця перегородила його кам’яним парканом і засипала, внаслідок чого регулярно топило кілька хат. Тоді я прийняв вольове рішення і відновив водовідведення, бо жінка не встигла оформити документи на землю. Ну, то свічки горіли у вікнах кілька місяців, і вона мене запевнила, що до пів року піду на той світ. Прогноз в тому випадку не спрацював».

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!