Картинки по запросу висловився на захист ЛГБТ-спільноти https://zaxid.net/news/

Мер Львова Андрій Садовий, офіційно зареєстрований кандидатом у президенти України, заявив, що стане на захист представників ЛГБТ​-спільноти у випадку порушення їхніх прав, пишуть Версії з посиланням на ZAXID.NET

Свою позицію щодо представників ЛГБТ-спільнот Андрій Садовий висловив в ефірі програми «Свобода вибору» на Громадському радіо, відповідаючи на запитання слухачів.

У відповіді на запитання слухачки «Як ви ставитеся до ЛГБТ-спільнот?» Андрій Садовий уточнив, що є християнином і має «таке ж виховання».

«Для мене, як говорила моя дружина Катерина, Содом і Гоморра не є видумкою – це є реальні речі. Якщо будуть когось ображати з людей, які представляють спільноту, я буду ставати на захист. І у нас в мерії є такі люди, вони працюють. Я пригадую, коли у Львові намагалися робити демонстрацію і одночасно приїхали двома автобусами із Києва люди протилежних поглядів і намагалися зробити спектакль – це неправильно», — сказав Андрій Садовий.

Інцидент, про який згадав Садовий, трапився у Львові в березні 2016 року. Тоді кілька десятків праворадикалів намагалися закидати камінням організаторів «Фестивалю рівності» і поліцейських.