Також був визнаний одним з кращих депутатів в результаті опитування 19 незалежних експертів.

Діяльність депутата Івано-Франківської міської ради позитивно оцінили через звітність, комунікацію та відкритість до виборців, активну роботу під час сесійних засідань (за кількістю виступів та формування депутатських запитів).

Зі всіх депутатів тільки звіт Віталія Мерінова та Михайла Вереса відповідає усім 5 критеріям: 1)щодо роботи на виборчому окрузі; 2) про прийняті радою та її органами рішення; 3) про діяльність депутата в раді та її органах, в які він обраний; 4) про персональну участь депутата в обговоренні, прийнятті та організації виконання рішень ради та її органів; 5) про виконання доручень виборців.

Йдеться також про те, що Віталій Мерінов став єдиним депутатом, який відреагував на попередні рекомендації експертів та самостійно надав біографічні відомості на сайт міської ради.

Окрім того, депутат активно спілкується зі своїми виборцями. У соціальній мережі Фейсбук має, як особисту, так і публічну сторінку, де регулярно повідомляє про свою діяльність, а також відповідає на коментарі виборців та спілкується у приватних повідомленнях.

Відзначимо, що Віталія Мерінова визнано одним із найактивніших депутатів і під час сесійних засідань.
З результатами його роботи можна ознайомитись за посиланням.

Відео з підведенням підсумків атестації:

«Такі дослідження є дуже важливі. Адже вони дають змогу іванофранківцям зрозуміти як працює той чи інший депутат. Мою діяльність оцінили позитивно – це для мене стимул для подальшої роботи», – говорить Віталій Мерінов.

Якщо маєте побажання щодо покращення діяльності депутата чи пропозиції для ефективного розвитку Івано-Франківської ОТГ – телефонуйте: 099 29 65 488.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!