Галицькі націонал-утопісти придумують різні страшні історії про “бандерівців” та розповідають анекдоти про москалів в дусі “дуже чорного” гумору. Внаслідок цього східняки вірять, що в лісах Галичини водяться вуйки з кулеметами.

povstanets

Вчора на Львівщині перебувала делегація міських голів  Донецької області. Вони власне й повідомили мера Міста (двічі) Героя (УПА) Львова про свої страхи перед вигаданими вуйками.

Тому мерія Львова спробувала їх вилікувати від страхів та комплексів і повідомила страшну ПРАВДУ: бандерівців у лісах немає.

Виконавчий директор Донецького регіонального відділення Асоціації міст України Юрій Бобров зазначив, що під час візиту на Львівщину його колеги заново відкривають для себе цей край.

«Телевізор проблемно дивитися, бо там є конкретні «донєцкіє», тут – «бандеровци» і це трохи відштовхує народ між собою. Але коли ти їдеш в Карпати, бачиш, що на тебе ніхто не нападає, в криївку ніхто не заводить і там не розстрілює. Тому нам було дуже цікаво і приємно», – сказав Юрій Бобров.

Він додав, що у Донецькій області проживає 139 національностей, і всі там живуть мирно, бо ніхто нічого нікому не нав’язує.

«Якщо ти чогось не знаєш, то не треба комусь радити, обіцяти. Нам дуже не подобається, коли якісь представники приїжджають і починають десь валити пам’ятники. В цей же час ми ніколи не приїдемо сюди і не будемо радити вам що робити, бо у вас є своя історія і ми готові шанувати цю історію. Ви просто донесіть до нас свою думку, – ми зрозуміємо, ми ж нормальні люди, ті ж українці», – зазначив Юрій Бобров.

Делегація з Донеччини перебуватиме на Львівщині ще два дні. Вони вже ознайомились з об’єктами туристичної інфраструктури Сколівського району, Львова, а також подорожуватимуть замками Львівщини, відвідають Унівську лавру.