“В обласну раду надійшла скарга від громадянина Василя Васко щодо незадовільної роботи нашої комісії. Мовляв, ми не відповіли на неодноразові запити. Розкажіть, у чому справа”, – звернувся до громадянина Тарас Виноградник, голова комісії. Про це пишуть Версії з посиланням на ГК.

“Ви не надали відповіді на мій запит – я вважаю це бездіяльністю, вибачте, якщо це вас образило. Я працюю в лісовій промисловості, – сказав Василь Васко. – Хочу повідомити про те, що 13 березня 2014 року стався випадок на виробництві – мене побили в приміщенні “Кутського лісового господарства”. Склали акт про нещасний випадок, який розслідували впродовж двох років. Суд виніс рішення на мою користь – повторно розслідувати обставини справи. Але Фонд соцстрахування назвав цей випадок не пов’язаним з виробництвом, тому відмовився надавати мені допомогу. Я просив правоохоронні органи змусити фонд виконати свій обов’язок, прийшла відповідь – мовляв, звертайтесь до керівництва самого Фонду соціального страхування”.

Чоловік, який є мешканцем Косівського району, також сказав, що внаслідок інциденту він втратив працездатність, але державні установи цей факт так і не визнали.

“Вам відмовили в правоохоронних органах. Чому ж ви вважаєте незадовільною роботу нашої комісії? Вашої заяви у нас немає”, – додав голова комісії.

Василь Васко на це відповів, що заяву все-таки подавав, він здивувався, чому її немає.

Сергій Федорців, заступник голови комісії, висловив пропозицію запросити представника Фонду соціального страхування на наступне засідання комісії. Депутати її підтримали – питання цього чоловіка буде слухатись на наступному засіданні.