Результат пошуку зображень за запитом "повінь прикарпаття 2019"

Станом на 9:00 через зливи 15 населених пунктів Прикарпаття залишилися без електропостачання.

Найбільше постраждали жителі 3 районів – Богородчанського, Долинського та Тисменицького, – пишуть Версії з посиланням на  UA: Карпати.

“Станом на 9:00 год енергетикам вдалося стабілізувати ситуацію з вимкненням. Наразі без електропостачання залишаються 15 населених пунктів повністю, 19 – частково. Найбільше постраждали мешканці трьох районів – Богородчанського Долинського та Тисменицького. Трохи менше негода зачепила Галицький, Калуський, Косівський, Надвірнянський, Рогатинський та Тлумацький райони. Там є найбільша кількість вимкнень. Ремонтні бригади філії АТ “Прикарпаттяобленерго” роблять все від них залежне, щоб ліквідувати ці вимкнення якнайшвидше, але дощ і вітер не вщухають. Тому можливі нові обриви чи підтоплення. Будемо сподіватися, що негода вщухне і до кінця доби вдасться ліквідувати аварійні вимкнення”, – відзначила Юліана Гойло, прес-секретар АТ “Прикарпаттяобленерго”.

 

Через зливи 15 населених пунктів залишилися без електропостачання

Станом на 9:00 через зливи 15 населених пунктів Прикарпаття залишилися без електропостачання. Найбільше постраждали жителі 3 районів – Богородчанського, Долинського та Тисменицького. Трохи менше негода зачепила Галицький, Калуський, Косівський, Надвірнянський та Тлумацький райони.

Опубліковано UA: Карпати Вівторок, 21 травня 2019 р.