Усі пацієнти, які підписали декларації зі своїми лікарями отримають не тільки гарантований пакет безоплатних медичних послуг у медустановах Брошнів-Осадської ОТГ, але й, при потребі, скерування до вузькопрофільного спеціаліста. Якщо ж у Брошнів-Осадській міській лікарні немає певного виду послуг чи медобладнання, у Калуській ЦРЛ(Підгірки) та Районній лікарні (вул. Каракая, 25) чи Рожнятівській ЦРЛ нададуть вторинну медичну допомогу безоплатно за наявності направлення від медзакладів Брошнів-Осадської ОТГ (Брошнівська міська лікарня, Амбулаторія в с.Креховичі та ФАПи в с.Кадобна та с. Брошнів), пишуть Версії з посиланням на прес-службу Брошнів-Осадської ОТГ.

Обстеження, медичні послуги включно з медикаментами на невідкладну допомогу, обстеження згідно з клінічними протоколами (крім комп’ютерної та магнітно-резонансної томографії), харчування у лікарнях для мешканців Брошнів-Осадської ОТГ є безоплатними. Калуські та Рожнятівська лікарні щомісячно надають інформацію про кількість пролікованих пацієнтів та про вартість наданих послуг.

Якщо за перелічені послуги вам доведеться платити, одразу ж телефонуйте за номером 0 66 60 389 18 (заступник голови Брошнів-Осадської ОТГ Наталія Олексюк), або у письмовій формі звертайтеся у Брошнів-Осадську селищну раду.