Сьогодні мав таке “Щастя” пройтись по новій бруківці коло озера. Тій, яка вже утрамбована та посипана пісочком. Від початку коло прокатної станції вже починаються “хвилі”.

Проте це ще не найгірше навіть те, що вона різного рівня по всій довжині з перепадами від пів до цілого сантиметра. Найгірше, що вона не якісна, з величезною кількістю пустот всередині.

Каюсь розкришив одну в руках. Експертиза легко доведе правоту моїх слів. Біда в тому, що від моменту установки вона уже покришилася після пари дощових днів та людей, які “посміли” там ходити. І біда в тому, що її стелять і тріснотою, і надщербленою одразу. Всі хто шукає зрадолюбів і захисники влади, можете сміло обливати брудом, – написав Назар Смольнеков у спільноті ФРАНКІВЧАНИ.

Ситуацію прокоментували мер Руслан Марцінків та начальник  Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайло Смушак, які запевнили, що бруківка на гарантії та всі дефекти та неякісні елементи будуть замінені.

Неякісно, значить перероблять! – написав Руслан Марцінків.

Кожна неякісна чи неякісно покладена бруківка буде замінена чи перероблена по гарантії. Термін гарантії три роки. Кожного кварталу по гарантійних об’єктах проводяться обстеження і за їх наслідками складаються акти. Неякісно робити не вигідно нікому. В тому числі підряднику, який буде все переробляти власним коштом, – деталізував Михайло Смушак.

Світлина від Назара Смольнекова.

Світлина від Назара Смольнекова.

Світлина від Назара Смольнекова.

Світлина від Назара Смольнекова.

Світлина від Назара Смольнекова.

Світлина від Назара Смольнекова.

 

Обіцяне відео. Локація Івано-Франківськ, міське озеро. Вибачаюсь за емоції. Нікого образити не хочу.

Posted by Назар Смольнеков on Monday, June 5, 2017