spotukach

“Чи буде наведено порядок от з такими, незаконно встановленими спотикачками? Початок Коновальця. На заувадення який уже раз, просто не реагують, а надалі розміщують тим саме заважаючи вільному проходу людей. А якщо людина не зряча? Дякую”, – звертається до головного комунальника Івано-Франківська Михайла Смушака користувач ФБ Vladimir Shpeg в спільноті Комуналка ІФ.

“Хотіла написати про “вірус спотикачів” , пройшовшись по вул. Мазепи ( відрізок від Гординського до С. Стрільців) нарахувала їх 5 шт, а саме головне, що по тротуару пройти не можливо, бо на одній частині стоять машини а на другій стоїть спотикач, 2 спотикачі були приварені до фасаду, випираючи своїми залізними кутами на тротуар по якому хіба що бочком ходити (((” – коментує допис користувач Юлія Яворська.

А користувач  Оксана Говера, обурюється, що підприємці прикриваються АТО: “спотикачі в місті заборонені. але коли я якомусь підприємцю казала: нащо вам той спотикач? це ж порушення нормативних документів муніципалитету, то він на мене вилаявся і сказав: “Ти спочатку наробись так як я, на АТО стільки грошей віддай як я, а потім вказуй, як мені свій бізнес рекламувати.”

Цікаво, чи нова міська влада дасть собі раду в боротьбі з засиллям візуальної реклами в Івано-Франківську.