Протягом декількох останніх років на вулицях Калуша часто можна спостерігати таке явище як ремонт доріг під час дощу або після нього, пишуть Версії з посиланням на WestNews.

«Очевидно, що такий ремонт не є ефективним, і, мабуть, це хороший спосіб розкрадання державних коштів. Так як протягом тижня після проведення робіт ями, які були відремонтовані, потребують повторного ремонту. Цього року особисто став свідком такого ремонту: 24.03 поблизу ТЦ «Сахара», проспект Лесі Українки та 04.02 по вулиці Євшана», – йдеться у повідомленні.

Відтак, калушани хочуть притягнути до відповідальності особу, яка вибирає час та місце проведення ремонтних робіт та тих, хто відповідає за якість, отримати документи,постанови, рахунки та розгорнуту відповідь, чому дороги у Калуші роблять за несприятливих погодних умов. Крім того, автор петиції просить надати документ замовлення та копію договору на виконання вищесказаних робіт, а також детальний опис залучених ресурсів і витрат,інформувати громадськість про те, як проходить розслідування.

«Прошу дати відповідь на питання: чому доцільно залучати до виконання робіт 10 осіб, якщо по факту з них працює лише п’ятеро? Особисто мене обурює такий стан речей. Складається враження, що дороги ремонтують тільки під час дощу. Не будьте байдужими, сподіваюсь на підтримку громадськості!», – додав автор петиції.