http://ckp.in.ua/wp-content/uploads/2017/02/pasazhyrski-perevezennya.jpg

Депутати вимагають вилучити з тарифів необгрунтовані складові з метою зменшення фінансового навантаження на сімейні бюджети громадян, забезпечення соціально справедливих цін на проїзд для широких верств населення нашого краю, що є одним з основних завдань держави, пишуть Версії з посиланням на Галичину.

 “Суттєве подорожчання вартості проїзду на автобусних маршрутах загального користування викликало справедливе обурення у жителів Верховинського району. Підняття тарифів відбулося без належного громадського та фахового обговорення їх економічної обґрунтованості, а також без проведення належного аудиту фінансово – господарського стану перевізників”, – йдеться у повідомленні Верховинської районної ради.

 Згідно із законом України «Про автомобільний транспорт» саме на організаторах перевезеннях, а це ОДА – для внутрішньообласних маршрутів і РДА – для внутрішньорайонних, лежить контроль над організацією перевезень, проведення конкурсів, укладання угод із перевізникам і контролю над їхнім дотриманням, зокрема, і над тарифоутворенням.

 Для здійснення контролю за законністю підвищення перевізниками тарифів на проїзд в громадському транспорті, депутати районної ради на пленарному засіданні 23 лютого 2017 року вирішили звернутись до Верховинської райдержадміністрації та Івано- Франківської облдержадміністрації про надання районній раді копій техніко-економічного обґрунтування та всіх копій документів, що стосується тарифів на перевезення пасажирів.